Дох-Винчи набор для творчества c пластилином "Студия дизайна с собой" Doh-Vinci (A7198)

Вікова категорія: від 6 до 12 років
669 грн. -20.1%(135 грн.)
534 грн.

Є у наявності

(макс. 3)
+ В список бажань
Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Набір для творчості DohVinci "Студія дизайну"

Діти - великі фантазери, здатні придумати, створити і розфарбувати цілий чарівний світ, населивши його дивовижними істотами, дивовижними рослинами, хоробрими лицарями і прекрасними принцесами. Кожен маленький чоловік - це художник, розкрити талант якого допомагають розвиваючі іграшки.

Такі, наприклад, як набір для творчості «Студія дизайну» з серії пластиліну DohVinci. Американська компанія Hasbro, відома всім як творець пластиліну Play Doh, на цей раз пропонує не ліпити вироби руками, а видавлювати масу за допомогою спеціального пристрою - пластикового стайлера, на вигляд схожого на пістолет.

Для цього пластилін DohVinci зробили напіврідким, упакувавши його в прозорі тюбики. Вставивши тюбик в стайлер, потрібно натиснути на його рукоятку і маса починає виходити з отвору. Сильніше натиснеш - більш товстий шар піде, слабкіше - тоненький. Крім того  є особливі насадки, які допомагають змінювати форму видавлюваного струменя. Висохши, маса твердне і стає міцною.

Так можна створювати сотні різних візерунків, використовуючи різні техніки, накладаючи кольори один на одного і змішуючи їх. При цьому дитина вчиться акуратності, терплячості і уважності, у неї працює дрібна моторика, включається на повну потужність фантазію. Такі творчі ігри допомагають повною мірою розкритися дитячим здібностям.

Всі елементи набору «Студія дизайну» упаковані в красиву пластикову скриньку з різьбленими краями. У ній знаходяться стайлер, чотири тюбика з пластиліном, а також п'ять основ для декорування. На трьох з них нанесені кольорові візерунки-трафарети, а дві - чисті, призначені для втілення своїх задумів. Є ще барвиста інструкція, яка пояснює, як працювати з цим пластиліном.

Верхня кришка шкатулки одночасно служить і зручною підставкою, на якій закріплюються основи і малюються шедеври. І демонструвати готові роботи на ній теж можна. Внутрішні відділення розбираються - там є місце для зберігання матеріалу і інструменту. З правого боку закріплюється стайлер, а з лівого - баночки з пластиліном (кожна в свій відсік).

Доречі, відсіків цих сім - можна попросити батьків доповнити палітру, купивши додаткові кольори DohVinci - вони продаються і окремо. Тому цей набір дуже навіть «довгограючий». Обмалювавши всі основи, які йдуть в комплекті, діти можуть покрити чарівними візерунками будь-які інші предмети. Приміром, зроблену своїми руками прикрасу або рамочку.

«Студія дизайну» - прекрасний і корисний подарунок для творчих натур.

Відео

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.
При замовленні  PLAY-DOH від 1500,00 грн доставка БЕЗКОШТОВНА.


Графік відправок:

09:30 - Понеділок
09:30 - Вівторок
09:30 - Середа
09:30 - Четвер
09:30 - П‘ятниця
09:30 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
(044) 333 75 64 безкоштовно