Дох-Винчи набор для творчества c пластилином "Микшер цветов" Doh-Vinci (A9212)

Вікова категорія: від 6 до 12 років
424 грн. -16.5%(70 грн.)
354 грн.

Немає у наявності

Стать:
для дівчаток
Склад:
пластик , пластилін
Маса пластиліну ( загальна ) :
42г.
Розмір упаковки:
30.5 х 6.4 х 30.5 см.
Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Набір для творчості DohVinci "Мікшер кольорів"

Набір DohVinci «Мікшер кольорів» розмалює життя ваших дітей авторською веселкою. Змішавши кілька фарб, дитина зможе наносити різнокольорові візерунки на спеціальну підставку або інші предмети. Навіть якщо юний дизайнер вперше зіткнувся з таким пристроєм, він швидко освоїть мікшер, а спеціальний пістолет допоможе зробити лінії акуратними.

Набір допомагає розвивати у дитини:

- художній смак;
- поняття про тональності і змішування кольорів;
- аккуратний почерк;
- терпіння;
- логіку.

Унікальність набору «Мікшер кольорів» полягає в можливості робити різнокольоровими не тільки малюнки, а й самі лінії. В результаті чого, створюється ефект забарвлення хамелеона.

Набір DohVinci «Мікшер кольорів» складається з таких елементів:

- основи для мікшера;
- преса;
- стайлера;
- пластиліну;
- підставки для декору;
- ємності для змішування кольорів.

Як і інші види пластилінової маси від Hasbro, в наборі використовуються нетоксичні матеріали, безпечні для дітей будь-якого віку. Зазначені обмеження засновані на важкому використанні предметів для дітей віком до 3-х років і на можливості проковтування пластиліну.

У момент нанесення маса дуже пластична, що дозволяє створювати навіть невеликі завитки. Нанесені візерунки не ламаються і не тріскаються на місці вигину, а сама картинка продовжує зберігати форму.

Як використовувати набір під час гри.

Виробники надали трафарет для нанесення візерунків, але це зовсім не означає, що малюк повинен прикрашати тільки його. Можна намалювати небачених звірів на листку картону або пластику і обводити його контури. Якщо вам потрібен інший колір спробуйте змішати кольори які входять в комплект, або використовувати масу з інших наборів.

Сам процес нагадує прикрасу тортів. У спеціальну ємність набивається пластилін, він може бути одного кольору, але якщо ви хочете створювати райдужні лінії, кладіть по черзі різні кольори в один картридж. Для зручності палітра влаштована таким чином, що її можна прокручувати. Далі картридж встановлюємо в пістолет і  натискаючи на курок - ведемо лінію по контуру.

Щоб вибрати потрібну товщину лінії, слід регулювати натискання курка і швидкість нанесення. Для найбільш точної передачі тримайте кінчик пістолета під нахилом і повільно ведіть його у напрямку до себе.

З набором «Мікшер кольорів» вам не доведеться змушувати дитину займатися творчістю, навіть малюк зі схильністю до точних наук із задоволенням візьме участь в процесі.

Відео

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.

Графік відправок:

16:00 - Понеділок
16:00 - Вівторок
16:00 - Середа
16:00 - Четвер
16:00 - П‘ятниця
15:00 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
0 800 339 646 безкоштовно