Дох-Винчи набор для творчества c пластилином "Стильный туалетный столик холодное серце" Doh-Vinci (B5512)

Вікова категорія: від 6 до 12 років
199 грн.

Немає у наявності

Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Ігровий набір DohVinchi «Холодне серце» пропонує своїми руками прикрасити казково красивий туалетний столик, який можна буде потім використовувати за прямим призначенням. В столику є безпечне дзеркало, а також висувна скринька з двома відділеннями.

Шанувальниці диснеївських героїнь Анни і Ельзи з мультфільму Frozen особливо оцінять цей прекрасний «Туалетний столик», адже портрети цих персонажів красуються на його лицьовій частині. Ельза і її сестра Анна зображена в нарядах на весняну тему, що так добре поєднується із загальним флористичним декором столика. Ще на столику намальований безжурний сніговик Олаф і його маленькі друзі-сніговички.

Доповнює набір функціональний стайлер для розпису пластиліну і три тюбика з масою для ліплення ДохВінчі. Для роботи потрібно зарядити стайлер тюбиком пластиліну обраного кольору. Натискаючи на спеціальну петлю, дитина зможе наносити акуратні пластилінові лінії на поверхню столика. Для того, щоб візерунки вийшли рівними і симетричними, є спеціальної кольорові лінії-підказка. Після завершення роботи декор висохне і буде міцно триматися, даючи можливість дівчинці наводити за столиком марафет і зберігати в ньому свої прикраси та інші дрібниці.

Вік: від 6 років
Для кого: дівчинки
Склад: пластилін, пластмаса
Комплект: збірного туалетний столик, стайлер, 4 картриджа
Країна володар бренду: США

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.

Графік відправок:

16:00 - Понеділок
16:00 - Вівторок
16:00 - Середа
16:00 - Четвер
16:00 - П‘ятниця
15:00 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
0 800 339 646 безкоштовно