Дох-Винчи картридж пластилина розовый Doh-Vinci (B3461)

Вікова категорія: від 6 до 12 років
29 грн.

Немає у наявності

Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Приємний для ока рожевий відтінок пластиліну DohVichi чудово прикрасить практично будь-яку поверхню, зробивши зі звичайної речі дизайнерський ексклюзив. Серія «ДоВінчі» від Хасбро - це пластилін з унікальними властивостями. За своєю текстурою він Більш рідкий, ніж класичний Play-Doh. Упакований він в спеціальних довгастих тюбиках з міцною кришечкою. Кожен такий тюбик називається «картридж» і використовується разом зі спеціальним інструментом, що носить назву «стайлер».

Стайлер можна знайти в будь-якому з ігрових наборів DohVinchi, купити які можна у відповідному розділі. Картридж з рожевим пластиліном ДоВінчі ідеально доповнить один з таких наборів. Він повністю готовий, щоб бути зарядженим в стайлер.

Після нанесення на обрану поверхню пластилінових візерунків, слід почекати, щоб вони підсохли. Після цього вони залишаться в такому вигляді тривалий час, прикрашаючи створений вами виріб. Що характерно, пластилін DohVinchi відрізняється високою якістю і не має властивості бруднити руки, одяг і предмети. Крім того, він абсолютно безпечний.

Вік: від 6 років
Для кого: дівчаток
Склад: пластилінова маса, барвник, пластик
Колір пластиліну: рожевий
Упаковка: тюбик
Країна володар бренду: США

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.
При замовленні  PLAY-DOH від 1500,00 грн доставка БЕЗКОШТОВНА.


Графік відправок:

09:30 - Понеділок
09:30 - Вівторок
09:30 - Середа
09:30 - Четвер
09:30 - П‘ятниця
09:30 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
0 800 339 646 безкоштовно