Плей-Дох набор пластилина "Супер инструменты: ножницы" Play-Doh (23152)

Вікова категорія: від 3 до 7 років
118 грн.

Немає у наявності

Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Набір пластиліну "Супер-інструменти" Плей-До - Ножиці

Ігровий набір «Супер-інструменти Play-Doh - ножиці» пропонується для придбання відвідувачам сервісу інтернет-магазину Playdoh.com.ua, що спеціалізується на реалізації ігрових і звичайних пластилінових наборів компанії-виробника Hasbro.

Комплект містить одну баночку пластиліну і спеціальний - безпечний для дітей - інструмент: ножиці для різання.

Набір надає чудову можливість самовираження дітям які тільки починають вивчати навколишній світ. Незвичайно зручний робочий інструмент - супер-ножиці - дозволяють швидко і без особливих зусиль вирізати всілякі фігури, що відображають в тій чи іншій мірі як повсякденну реальність дитини, так і її фантазії. Щоб змінити вигляд візерунка, достатньо лише повернути ножиці іншою стороною.

Самостійне створення фігур самих різних видів заворожує малюків, навіть самих непосидючих і активних, привчає до зосередженої роботі за столом, дає перші навички посидючості і терпіння, концентрації уваги, необхідної для навчання в школі. Фахівцями вже неодноразово зазначалося, що на розвиток інтелекту і мови позитивно впливають заняття рукоділлям і ліпленням - нервові закінчення, розташовані на поверхні долонь, безпосередньо пов'язані з інтелектом. Заняття ліпленням сприяють оволодінню координацією руху пальців, що необхідно для подальшого вироблення красивого почерку і акуратності в листі.

Робота з пластиліном - це і прекрасний антистресовий інструмент. Набір «Супер-інструменти Play-Doh - ножиці» дозволяє легко і швидко освоювати найелементарніші прийоми роботи з пластиліном, створювати нескладні фігурки. Для дітей, що освоїли ази пластилінової творчості, буде цікаве створення справжніх картин з цього матеріалу  у тому числі з природними матеріалами.

Продукція компанії Hasbro абсолютно нетоксична і не викликає прояви алергічних симптомів. Пластилін не липне до рук, і тепер батькам не доведеться скаржитися на вимазаний  одяг, меблі які важко відмиваються від липкої маси підлоги.

Якщо товар здається підсохлим, досить додати трохи води, закрити баночку кришкою і залишити на кілька годин, після закінчення яких консистенція пластиліну повернеться в первинний стан.

Додатковою користю набору є можливість безпечного навчання малюків роботі з ножицями.

Вік: 3+
Стать: для хлопчиків и дівчаток
Комплект: іграшкові ножиці, 1 баночка пластіліну Play-Doh, інструкція
Склад: пластмаса, пластилін
Розмір упаковки: 11.5 x 21.5 x 5.5 см
Маса пластіліну (загальна): 56 г
Виробник: Hasbro

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.
При замовленні  PLAY-DOH від 1500,00 грн доставка БЕЗКОШТОВНА.


Графік відправок:

09:30 - Понеділок
09:30 - Вівторок
09:30 - Середа
09:30 - Четвер
09:30 - П‘ятниця
09:30 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
(044) 333 75 64 безкоштовно