Плей-Дох игровой набор пластилина "Страна мороженого" Play-Doh (A2104)

Вікова категорія: від 5 до 9 років
568 грн.

Немає у наявності

Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Перед вами чудовий ігровий набір "Країна морозива" Play-Doh! Даний набір пластиліну відноситься до знаменитої серії під назвою Sweet Shoppe, що дослівно перекладається як "Магазин солодощів". На цей раз це буде улюблене всіма діточками у світі - морозиво! Яке саме припаде до смаку маленьким любителям солодощів? Може бути, це морозиво у вафельному стаканчику ... Або ж їм більше до душі прохолодны ласощі, що будуть подані в витонченій і красивій креманці? Набір пластиліну "Країна морозива" від Плей-До безумовно враховує всі ці переваги і смаки!

Комплект складається з справжнісінької установки для приготування морозива з пластиліну, 5 стаканчиків (імітація вафельних стаканчиків), 2 креманки, 2 ложечки і 5 баночок пластиліну Play-Doh (2 банки - класичний пластилін Play-Doh і 3 баночки з особливо пластичним і м'яким пластиліном Play-Doh PLUS). Крім того, варто особливо відзначити, що на самій машинці для створення морозива є безліч спеціальних поглиблень-формочок, завдяки яким, можна робити найрізноманітніші елементи для прикраси морозива!

Набір пластиліну "Країна морозива" Play-Doh стане прекрасним подарунком маленьким любителям ліплення з пластиліну і не тільки! Процес гри і створення пластилінового морозива одночасно дуже захоплює і виглядає досить ефектно, тому дітлахи безсумнівно з величезним задоволенням і інтересом поринуть в ігровий процес!

Стать: для хлопчиків и дівчаток
Комплект: машинка для створення морозива, 5 стаканчиків, 2 тарілочки, 2 ложки, 5 баночок пластиліну (2 Play-Doh и 3 Play-Doh PLUS).
Склад: пластмаса, пластилін
Розмір упаковки: 31.1 х 8.9 х 33 см
Маса пластіліну (загальна): 196 г
Виробник: Hasbro

Відео

Доставка і оплата товару



Відправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.

Графік відправок:

16:00 - Понеділок
16:00 - Вівторок
16:00 - Середа
16:00 - Четвер
16:00 - П‘ятниця
15:00 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
0 800 339 646 безкоштовно