Плей-Дох набор пластилина 8 баночек - по 56гр., Play-Doh (A7923)

Вікова категорія: від 2 до 6 років
275 грн. -9.8%(27 грн.)
248 грн.

Є у наявності

(макс. 4)
+ В список бажань
Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Захоплення ліпленням з пластиліну - цікава і корисна активність для дітей в будь-якому віці. Важливо, щоб матеріал для занять був якісний і безпечний. Пластилін Play-Doh по праву може називатися найкращим досягненням для дитячої творчості. Його секретна формула базується на інгредієнтах натурального походження. Він абсолютно безпечний, має приємний запах (але солоний на смак), не забруднює одяг і руки дитини і підходить для багаторазового використання.

Набір пластиліну «8 банок Плей-До», мабуть, найоптимальніший вибір, бо кольорове розмаїття в ньому поєднується з кількістю, достатньою для створення безлічі виробів. Кольори, які входять в цей набір пластиліну: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий, рожевий і білий. Як бачите, це практично справжня «веселка», тобто всі найосновніші і потрібні кольори. Тому в цьому наборі пластиліну Плей До 8 банок дозволять втілити в життя дуже райдужні і незвичайні пластилінові фантазії!

У цьому комплекті пластилін Play-Doh «8 банок» в загальній масі становить 448 грам. Цього вже точно вистачить надовго! До того ж, набір пластиліну Плей До купити можна дуже вигідно, тому що вартість однієї баночки виходить нижче, в порівнянні з ціною такої ж банки, що продається поштучно.

Вік: від 1 року
Для кого: хлопчики, дівчатка
Склад: секретна формула на основі пшениці.
Комплект: 8 баночок з пластиліном.
Розмір коробки: 6 х 22 х 16 см.
Маса пластиліну: 448 г
Країна володар бренду: США.

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.

Графік відправок:

16:00 - Понеділок
16:00 - Вівторок
16:00 - Середа
16:00 - Четвер
16:00 - П‘ятниця
15:00 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
0 800 339 646 безкоштовно