Плей-Дох игровой набор пластилина "Город: полицейский мотоцикл" Play-Doh (B5975)

Вікова категорія: від 3 до 6 років
420 грн. -28.8%(121 грн.)
299 грн.

Немає у наявності

Стать:
для хлопчиків і дівчаток
Склад:
пластик , пластилін
Маса пластиліну ( загальна ) :
140 г.
Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Нова серія пластилінових наборів Play-Doh називається «Місто». Вони містять все необхідне для облаштування іграшкового містечка, де живуть маленькі чоловічки. У кожного з них - своя робота, потрібна і відповідальна.

Наприклад, набір «Поліцейський мотоцикл» містить:

  • пластикового чоловічка, який одягнений в шолом і чорну уніформу. Відразу зрозуміло - хто це. Звичайно, поліцейський, який виконує дуже важливу роботу. Він стежить за порядком в містечку і ловить злочинців.
  • а для цього йому потрібен мотоцикл, який також є частиною ігрового набору. Він з сюрпризом: ззаду є прес для виготовлення мегафона.
  • в руці у поліцейського червона рація - кликати на підмогу, якщо треба буде. Одночасно вона ще й використовується для виготовлення аксесуарів.
  • а щоб машини і люди знали, коли можна їхати або йти, є жовтий пластиковий світлофор (різнокольорові очі якого ще належить зліпити). Внизу у нього формочка для виготовлення дорожніх обмежувачів.
  • а якщо перевернути фігурку поліцейського, то можна побачити формочки, що дозволяють зліпити значок і окуляри.
  • знявши шолом, виявляємо ще один сюрприз - всередині у нього поршень. Це щоб бравому поліцейському можна було зробити вуса (наклавши в голову пластиліну і видавав в отвір над губами). Потім ще і зачіску зробимо під  вуса. Все - тепер можна надіти шолом назад.
  • пластиліну в цьому наборі три баночки. Стандартного розміру (з жовтим і червоним кольором) і вдвічі меншої висоти (з блакитним пластиліном). Дві великі баночки при перевертанні перетворюються в дорожні стовпчики.

Набір, що підходить для хлопчиків і дівчаток з трьох років, дуже їм подобається. Розвиваючи спостережливість і посидючість, формуючи навички роботи з дрібними предметами, пробуджує фантазію. Непогано в комплект придбати набір з іншим поліцейським (вже без мотоцикла). Удвох вони точно всіх злочинців упіймають.

Вік: 3+
Стать: для хлопчиків і дівчаток
Комплект: мотоцикл, фігурка, аксесуари, 3 баночки пластиліну Play-Doh.
Склад: пластик, пластилін
Маса пластиліну (загальна): 140 м
Виробник: Hasbro

Відео

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.
При замовленні  PLAY-DOH від 1500,00 грн доставка БЕЗКОШТОВНА.


Графік відправок:

09:30 - Понеділок
09:30 - Вівторок
09:30 - Середа
09:30 - Четвер
09:30 - П‘ятниця
09:30 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
(044) 333 75 64 безкоштовно