Плей-Дох игровой набор "Бумер: пожарная машина" Play-Doh (A5418)

Вікова категорія: від 3 до 6 років
436 грн.

Немає у наявності

Стать:
для хлопчиків
Склад:
пластик , пластилін
Маса пластиліну ( загальна ) :
168 г
Розмір упаковки:
30.5 х 8.1 х 22.9 см
Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Ігровий набір "Бумер: Пожежна машина" від Play-Doh - один з найяскравіших і ефектних представників серії Diggin 'Riggs (Будівельна Техніка)! Адже за допомогою такої чудової пожежної машинки і супутніх аксесуарів можна оперативно загасити пластилінову пожежу ... пластиліновою водою! Ця іграшкова червона машинка на ім'я Бумер має висувну драбину, яка ще й обертається, як у справжньої пожежної машини!

Набір пластиліну "Бумер: Пожежна машина" Плей-До складається з самої пожежної машинки, формочок для ліплення пожежних аксесуарів, іграшкового топірця і 2 баночок класичного пластиліну Play-Doh червоного і блакитного кольорів, які уособлюють вогонь і воду, відповідно! Спочатку юному вогнеборцю треба буде виліпити за допомогою формочок, що входять в комплект, імітацію полум'я з червоного пластиліну. Після чого, в спеціальний відсік, який розташований в сходах пожежної машинки, закладається пластилін блакитного кольору. Далі, варто тільки натиснути на верх драбинки, як з стилізованого брандспойта почне ефектно видавлюватись пластилін!

З абсолютною впевненістю можна сказати, що кожен хлопчисько в дитинстві мріє про те, щоб у нього була іграшкова пожежна машина ... Причому, так було і буде завжди, над цими дитячими мріями часи просто не владні! Так що ігровий набір "Бумер: Пожежна машина" від Play-Doh буде дуже доречним діткам-любителям іграшкової спецтехніки, а також любителям ліплення й роботи з пластиліном!

Стать: для хлопчиків
Комплект: пожежна машинка, аксесуари для гри, 2 баночки пластиліну Play-Doh, інструкція.
Склад: пластмаса, пластилін
Розмір упаковки: 30.5 х 8.1 х 22.9 см
Маса пластиліну (загальна): 168 г
Виробник: Hasbro

Відео

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.
При замовленні  PLAY-DOH від 1500,00 грн доставка БЕЗКОШТОВНА.


Графік відправок:

09:30 - Понеділок
09:30 - Вівторок
09:30 - Середа
09:30 - Четвер
09:30 - П‘ятниця
09:30 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
(044) 333 75 64 безкоштовно