Плей-Дох Герои Марвелл "Битва Халка" Marvell Heroes Play-Doh (B0308)

Вікова категорія: від 3 до 7 років
534 грн. -20.5%(110 грн.)
424 грн.

Немає у наявності

Стать:
для хлопчиків і дівчаток
Склад:
пластик , пластилін
Маса пластиліну ( загальна ) :
168 г.
Розмір упаковки:
27.9 х 7.6 х 22.9 см
Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Коли мова заходить про Marvel Comics, сучасним дітям завжди стає цікаво. І неважливо хлопчики це чи дівчатка - всі вони добре знають героїв Марвел, таких сильних, непереможних і володіють унікальними здібностями, придбаними по-різному. Одному чудесну силу дав укус павука, іншому - незвичайний вірус, а хтось і зовсім є мутантом.

А найсильнішим і незламним з персонажів коміксів Марвел всі до одного називають Халка - зеленошкірого велета з могутніми кулаками. З ким би він не бився, битва завжди закінчується перемогою. Адже сила цього героя підживлюється його емоціями: чим зліше і завзятіше він стає, тим потужніше б'ють його величезні кулаки. Ось і виходить, що звернені на Халка удари відразу ж обертаються проти ворога.

Компанія Hasbro, що випускає чудо-пластилін Play Doh, завжди вгадує, чого хочеться хлопчикам і дівчаткам. Так сталося і з ігровим набором під назвою «Битва Халка» - тільки з'явившись, він відразу став мрією багатьох дітлахів. Так здорово пограти з м'язистим силачем, зламати всі перешкоди і всіх перемагаючи. Можна навіть на хвилиночку уявити себе на його місці.

Фігурка Халка, що знаходиться в коробці з набором, доповнюється головою-баночкою, в якій лежить пластилін. Варто надіти її на тулуб - і ось перед нами незламний герой з переможною усмішкою на обличчі. А тепер натиснемо на голову - кулаки починають завдавати важкі удари. Під ними не встоїть ні пластилінова стіна, ні танк, ні літак. Все це можна виліпити з допомогою штампів на ногах і руках фігурки.

Щоб Халку було не нудно, йому складає компанію Залізна Людина. У його голові-баночці лежить пластилін іншого кольору, а третій колір ховається ще в одному пластиковому контейнері, розфарбованому під цегельну башточку. Більше фарб - веселіше грати. Адже потрібно виліпити ще стільки амуніції та зброї - в підставі Залізної Людини ховаються штампи для цього. Битва буде велика і неодмінно потрібно здобути перемогу над усіма лиходіями.

Грати з таким цікавим набором малюки можуть годинами. Можна спокійно давати його дітям від трьох років - адже американський пластилін зроблений з якісних і безпечних інгредієнтів. Сіль, борошно, вода з'єднуючись з іншими природними компонентами і барвниками, утворюють м'яку, ніжно пахнучу масу, яка при ліпленні не забруднює ні руки, ні одяг. Вироби на повітрі злегка підсихають, тому грати з ними дуже зручно і приємно.

«Битва Халка», подарована малюкові, може стати виконанням його мрії і займе його надовго, розбудить фантазію запрошуючи до творчості.

Стать: для хлопчиків
Комплект: штамп-прес (у вигляді Халка), база-ковадло для штампа (у вигляді Залізної людини), 3 баночки пластиліну Play-Doh
Склад: пластмаса, пластилін
Розмір: 27.9 х 7.6 х 22.9 см.
Маса пластиліну: 168 гр.
Виробник: Hasbro

Відео

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.

Графік відправок:

16:00 - Понеділок
16:00 - Вівторок
16:00 - Середа
16:00 - Четвер
16:00 - П‘ятниця
15:00 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
0 800 339 646 безкоштовно