Плей-Дох мини набор "Веселая фабрика" Play-Doh (90020)

Вікова категорія: від 2 до 4 років
218 грн.

Немає у наявності

Стать:
для хлопчиків і дівчаток
Склад:
пластик , пластилін
Маса пластиліну ( загальна ) :
170 г
Розмір упаковки:
19.1 х 7.9 х 15.8 см
Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Міні-набір "Весела фабрика" від Play-Doh - це просто знахідка для маленьких любителів ліплення з пластиліну! Незважаючи на свою назву (з приставкою "міні"), набір містить в собі все, що потрібно для зручної, комфортної і продуктивної роботи з пластиліном Плей-Дох!

Давайте подивимося, що ж цікавого є в цьому чудовому комплекті. Першим, що потрапляє на очі - це спеціальний інструмент, який нагадує і канцелярський степлер, і навіть чесникодавку одночасно! Саме за допомогою нього можна виконувати найрізноманітніші маніпуляції з пластиліном - видавлювання, різання або ліплення. Крім основного ігрового інструменту, в міні-набір "Весела фабрика" від Плей-Дох входять 2 аксесуара для гри (у вигляді пластиночок з прорізами різних форм), проходячи через які, пластилін набуватиме ту чи іншу форму, а також пластмасовий ножик. Ну і звичайно, не обійшлося без пластиліну, в наборі традиційно є 2 баночки класичного пластиліну Play-Doh!

Настільки функціональний міні-набір, як "Весела фабрика" від Play-Doh, безсумнівно стане вірним помічником вашій дитині при створенні найнеймовірніших пластилінових виробів! Набір не тільки хороший сам по собі, але і чудово підійде у вигляді доповнення до вже наявних ігровим наборам пластиліну від Плей-Дох, адже він значно полегшить роботу з пластиліном і дозволить зробити ще більше додаткових елементів!

Стать: для хлопчиків і дівчаток
Комплект: 4 аксесуари для гри, 2 великих баночки пластиліну Play-Doh
Склад: пластмаса, пластилін
Розмір упаковки: 19.1 х 7.9 х 15.8 см
Маса пластиліну (загальна): 170 г
Виробник: Hasbro

Відео

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.
При замовленні  PLAY-DOH від 1500,00 грн доставка БЕЗКОШТОВНА.


Графік відправок:

09:30 - Понеділок
09:30 - Вівторок
09:30 - Середа
09:30 - Четвер
09:30 - П‘ятниця
09:30 - Субота

 

Відгуки

Анна

Супер набір!! дуже мякий пластилин, приємно пахне. А цей пресс це взагалі - повний захват!! я раділа не менше дитини! нам 1.8 разом вкладали пластилин та сам нажимав ручкою и дивився, що виходить)

Олена

Сподобався прес - у знайомих тестили. Потім купили і собі, тепер тішимся :)

Додати відгук:

Оцінити:
(044) 333 75 64 безкоштовно