Плей-Дох набор пластилина 4б+2(бонус) по 130гр., Play-Doh (23566)

Вікова категорія: від 2 до 5 років
199 грн.

Немає у наявності

Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Набір з чотирьох баночок пластиліну Play-Doh яскравих неонових кольорів - відмінне доповнення до улюблених творчим заняттям дитини. Завдяки тому, що баночки досить місткі, загальна маса пластиліну в наборі - більше 500 грам! А це означає, що у дитини буде достатньо матеріалу для створення самих дивовижних виробів.

Найголовніше, що з цим пластиліном все створені твори дитячого мистецтва будуть надзвичайно яскравими. Адже колір ця маса для ліплення маєнезвичайний, неоновий. Це особливо насичені відтінки, а при певному освітленні може навіть здатися, що пластилін немов би світиться в темряві!

Кольори, які увійшли в набір з 4 банок Плей До: червоно-рожевий, малиновий, салатовий і оранжевий. Самий життєрадісні відтінки якісна маса для ліплення дозволить дитині втілити в своїй творчості самих позитивних фантазій.

Варто нагадати про те, що пластилін Play-Doh від Hasbro абсолютно безпечний, створений з харчових інгредієнтів, приємно пахне, але солоний на смак, щоб не спонукати дитину з'їсти його. Пластилін не прилипає до рук і призначений для багаторазового використання, при підсиханні його досить змочити водою.

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.

Графік відправок:

16:00 - Понеділок
16:00 - Вівторок
16:00 - Середа
16:00 - Четвер
16:00 - П‘ятниця
15:00 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
0 800 339 646 безкоштовно