Плей-Дох игровой набор пластилина "Холодное сердце: снежный купол" Play-Doh (B0656)

Вікова категорія: від 3 до 7 років
299 грн.

Немає у наявності

Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

Ігровий набір Play-Doh «Сніговий купол» створений за мотивами казкової історії «Холодне серце», випущеної студією Дісней. З неї діти всього світу дізналися про сестер-принцес на ім'я Анна і Ельза і про їх дивовижні пригоди. «Сніговий купол» дозволить в ігровій формі відтворити улюблені моменти мультфільму і навіть створити своє маленьке зимове королівство Ерендел!

Цікава частина набору - невеликі, але дуже добре деталізовані фігурки Анни і Ельзи. Вони здатні стійко стояти і прекрасно підходять для сюжетної гри. Основна частина набору представлена ​​ підставкою з гіркою, яка накривається високим куполом, зробленим з напівпрозорого пластика з  блискітками. До речі, блискітки є і в двох з чотирьох баночок Плей До, якими доповнено набір «Сніговий купол».

Гірка под куполом є особливою прес-формою. За допомогою якої зі шматочків пластиліну можна створювати рівні смужки. Також в комплекті є дві форми-печатки - у вигляді сніжинки і у вигляді ялинки.

Щоб Анні і Ельза не було сумно під куполом, дитина обов'язково захоче зліпити їх друзі - сніговика Олафа і північного оленя Свена. Для оленя в наборі навіть є цікаві ріжки. «Сніговий купол» Play-Doh від Hasbro нагадає про чарівну атмосферу зимового Ерендела і подарує довгоочікувану зустріч з улюбленими героями!

Відео

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта з м.Луцьк.
Вартість доставки - 50грн., на любе відділення Нова Пошта., без будь-яких коміссій.
При оплаті Privat 24 - доставка товарів - 40грн., на любе відідлення Нова Пошта.

Графік відправок:
16:00 - Понеділок
16:00 - Вівторок
16:00 - Середа
16:00 - Четвер
16:00 - П‘ятниця
15:00 - Субота

Доставка іграшок від 1600грн., - безкоштовна!

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
+38 (094) 83-00-234