Плей-Дох набор-студия "Создай свой мир" Play-Doh (C2860)

Вікова категорія: від 3 до 6 років
810 грн. -13.7%(111 грн.)
699 грн.

Є у наявності

(макс. 8)
+ В список бажань
Доставка:
Зазвичай доставка триває 1-2 днів. Деталі

Опис продукту

            Студія "Створи світ" Play-Doh Touch (Плей-До Тач) від компанії Hasbro - це по-справжньому інноваційний інтерактивний набір, який дозволить оживити створений пластиліновий світ в анімаційному додатку.
          Цей новий ігровий набір безумовно має величезний простір для розвитку творчих здібностей дитини, оскільки не просто включає в себе безліч аксесуарів для роботи з пластиліном, а й надає малюкові унікальний шанс оживити власноруч створеного персонажа за допомогою спеціального безкоштовного додатку Play-Doh TOUCH для iPhone або iPad (доступно в App Store).
             Під час роботи зі студією "Створи світ" Плей-До Тач від Хасбро маленький творець повинен буде скористатися однією або відразу декількома формочками, які зображують різних кумедних персонажів. Після того, як герой майбутніх неймовірних пригод буде зібраний і належним чином прикрашений, потрібно помістити його на спеціальну платформу-студію, яка входить в комплект, а потім запустити додаток на смартфоні або планшеті від Apple. Тепер залишилося тільки відсканувати за допомогою вашого мобільного пристрою готову фігурку і, - о диво! - Пластилінові друзі оживають. Вони готові до захоплюючих мандрівок по красивим фантастичним місцях, в яких можна проводити масштабні дослідження, насолоджуватися подорожами і захоплюючими іграми.
         Тепер варто трохи відволіктися від по-справжньому чарівних функцій даного набору з лінійки Play-Doh Touch і трохи розповісти про його основны компоненти  і декоративны елементи.
           У комплекті є велике розмаїття форм і штампів, що дозволяють в повній мірі проявити фантазію. Основним будівельним матеріалом в Плей-До Тач традиційно виступає оригінальний пластилін Play-Doh найвищої якості, який не липне до рук і не бруднить робоче місце. Виготовляється він тільки з натуральних компонентів, абсолютно безпечних для здоров'я дитини.
Студія "Створи світ" - дивовижний набір, який дозволить діткам розвивати уяву, а головне, створити свій світ, в якому буде так легко відправитися в незабутню подорож, в повній мірі насолодитися розвагами, уявити неможливе і тут же втілити все це на екрані iPhone або iPad.

Комплект: студія, 10 штампів, 4 інструменти, 15 формочок, 7 баночок пластиліну Play-Doh.
З чого зроблена іграшка (склад): пластик, пластилін.
Загальна маса пластиліну: 392 м
Упаковка: картонна коробка.
Країна володар бренду: США.

Відео

Доставка і оплата товаруВідправки здійснюються щодня виключно компанією Нова Пошта.

Графік відправок:

16:00 - Понеділок
16:00 - Вівторок
16:00 - Середа
16:00 - Четвер
16:00 - П‘ятниця
15:00 - Субота

 

Відгуки

Відгуки відсутні

Додати відгук:

Оцінити:
+38 (094)